info@duyusalakademi.com
0216 469 21 57 - 0544 232 32 62

Yetişkin Eğitimleri
‘Self Balance Yetişkin Eğitim Programı’ insan beyninin temel yapısı yol haritası edinilerek; bilimsel veriler ışığında, gelişme ve iyileşme stratejilerinin birleştirilmesi ile oluşturulmuş multidisipliner ve bütüncül bir yetişkin eğitim programıdır.
Program 3 farklı eğitmen eşliğinde; yaklaşık 9 haftalık bir süreçte sunulan 3 farklı modül içerir. Programın başlıca hedefleri, eğitimi alan kişinin bireysel farkındalığını sağlaması, ihtiyaçlarını tanımlanması, bu ihtiyaçlara uygun bireysel desteği alabilmesi ve beceri edinimidir.
Her modül kendi içinde 3’er saat, katılımcı ile online ya da yüzyüze olacak şekilde kişiye özel planlanır. Program içeriği, değerlendirme, bilimsel verilere dayanan temel bilgi edinimi, birebir ve çeşitli alıştırmalar ile uygulama eğitimleri içerir.
Self Balance Yetişkin Eğitim Programi, 3 farklı modülü ile insan sinir sisteminin gelişmesi ve iyileşmesi için en önemli yeteneği olan beyin plastisitesini destekler. Beynin farklı görevlere sahip bölgelerini aktive ederek birbirleriyle entegre bir şekilde çalışmasını destekleyen bilimsel yöntemleri kişiye/kuruma özel sunar. Self Balance Programı, katılımcıların duyusal, duygusal ve iletişimsel ihtiyaçlarını belirleyip bütüncül ve eşzamanlı destek veren ilk ve tek multidisipliner eğitim programıdır.


Modüller:
BE WELL: EBRU SİDAR ile ‘Duyu Bütünleme’
FEEL WELL: PELİN ÜNEY ile ‘Zihin ve Beden Farkındalığı’
CONNECT WELL: ASLIHAN ONARAN ile ‘Mindful İletişim’
Self Balance Yetişkin Eğitim Programı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız


ADRES : Atatürk Mahallesi Ekincioğlu Sok No:12 Ataşehir-İSTANBUL

TEL : 0544 232 32 62 / 0216 469 21 57

E-mail : info@duyusalakademi.com